Proč lidi zvolili právě mě?

Protože volili, kdo se už dvě desítky let stará. O lidi, o město, o region. Když mám cíl, jdu na ním. Jen proto se do Moravského Krumlova z Prahy vrací Slovanská epopej. Dílo, které do našeho regionu přiláká milovníky umění, turisty a s nimi i jejich peníze. A to teď budeme potřebovat víc než kdy jindy.

Protože dokážu spojovat. Lidi, strany, spolky. Hodně poslouchám, hledám řešení – na mé podpoře na Znojemsku se shodlo šest stran. Jsem společný senátor lidí, kterých si vážím.

Jdu do senátu, protože stejně jako na radnici budu stát mezi člověkem a úřadem. Budu lidi chránit před rozbujelou byrokracií, vnášet do administrativy více zdravého rozumu a smyslu pro spravedlnost. Lidé mou práci hodnotí 12 let a potřetí mě zvolili starostou. Jich se ptejte, zda stojím za váš hlas. Nekandiduje nikdo jiný, kdo by tohle mohl říct.

Nemám strach. A občas jsem tvrdohlavý, ale věřte mi, že jinak to někdy nejde. Počítá se výsledek, ne snaha. Jako senátora mě na rozdíl od těch minulých uvidíte a tím nesázím jen na svých 198 cm. 🙂

Nebudu nadbíhat extrémistům. Zleva, ani zprava. Politika je pro mě vážná věc a důvěru voličů nevyměním za populistické, tedy nesplnitelné sliby.

Program

Dobrý kandidát za sebou má historii, která ukazuje, zda svůj program taky dokáže splnit.

Já se už dvě desítky let starám. O lidi, o město, o region. Když mám cíl, jdu na ním. Jen proto se z Prahy do Moravského Krumlova vrací Slovanská epopej. Dílo, které do našeho regionu přiláká milovníky umění, turisty a s nimi i jejich peníze. A to teď budeme potřebovat víc než kdy jindy.

Na mé podpoře na Znojemsku se shodlo šest stran, protože dokážu spojovat. Lidi, strany, spolky. Hodně poslouchám, hledám řešení. Jsem společný kandidát lidí, kterých si vážím a tady je můj program a závazky:

  • Stejně jako na radnici budu stát mezi člověkem a úřadem. Budu lidi chránit před rozbujelou byrokracií, vnášet do administrativy více zdravého rozumu a smyslu pro spravedlnost. Lidé mou práci hodnotí 12 let a potřetí mě zvolili starostou. Jich se ptejte, zda stojím za váš hlas. Nekandiduje nikdo jiný, kdo by tohle mohl říct.
  • Nenaženou mi strach a zůstanu občas tvrdohlavý, věřte mi, že jinak to někdy nejde. Počítá se výsledek, ne snaha.
  • Jako senátora mě na rozdíl od těch minulých uvidíte a tím nesázím jen na svých 198 cm. 🙂
  • Nebudu nadbíhat extrémistům. Zleva, ani zprava. Politika je pro mě vážná věc a důvěru voličů nevyměním za populistické, tedy nesplnitelné sliby.

Konkrétní program najdete na mé mapě.

Kalendář

Newsletter

Kontakty

Mgr. Tomáš Třetina
tel.: 606 735 207
e-mail: tomas@tomastretina.cz

Adresa senátorské kanceláře
Velká Michalská 197/2, 669 02 Znojmo

Asistenti

Pro volební obvod:
Jana Nahodilová
+420 607 550 571

Pro senátní agendu:
Eva Fellnerová
+420 736 541 047
fellnerovae@senat.cz