Kdo je vlastně T/3

Jsem učitelskej. Když jsem dodělal maturitu v Moravském Krumlově, šel jsem na pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně se specializací Učitelství pro I. stupeň základních škol. Také jsem pět let učil u nás doma – na škole v Moravském Krumlově. Moji kantorskou praxi přerušila na rok vojna. Na malotřídní škole v Bohuticích, kterou jsem coby řídící vedl, jsem byl následujících sedm let.

V roce 2006 jsem kandidoval a byl jsem zvolen do funkce místostarosty města Moravský Krumlov. No a v dalších volbách jsme se stal starostou. Moji velkou zálibou je sport, vážně. 🙂 Hrával jsem aktivně basketbal a fotbal. Na přelomu tisíciletí jsem trénoval dívčí mládežnické basketbalové týmy, deset let do roku 2020 jsem předsedal fotbalovému klubu. V obou sportech jsem držitelem trenérských licencí,  u fotbalu profi A licence.

T/3 a lidi kolem mě

Tady jsem se narodil, tady jsem vyrostl a tady žiji. Chci, aby tu spokojeně žily i mé tři dcery. Aby tu nalezly svou budoucnost a nemusely se stěhovat do jiného regionu nebo většího města. Dělám proto maximum jako starosta druhého největšího města v regionu – Moravského Krumlova.

Miluji svou rodinu, ale bez skvělého moravského vína by byl můj život bez jiskry a bez šťávy. Pozor, když bude třeba, tak na kytaru zahraju nejen stánky, ale i krásné moravské pesničky. Nejvíce si dnes  odpočinu u dobré knihy, protože to je okamžik, kdy mohu odložit telefon a zavřít dveře do pokoje.

T/3 a Znojemsko

Můj region je Znojemsko. Narodil jsem se zde a na svoje kořeny jsem náležitě  pyšný. Náš region je unikátní – leží na rozhraní Moravy, Rakouska a Čech. Má hodně z Moravy, ale i z Vysočiny. To mu dává velkou výhodu při jeho rozvoji. Jen toho využít.

Mojí snahou je, aby nejen Moravský Krumlov, ale i celé Znojemsko, bylo silným a nezávislým regionem. Celý život vkládám do jeho rozvoje své ambice a svou budoucnost. Znojemsko má svůj půvab, poetiku a zároveň dokáže být velmi rázovité. Jednoduše, mám to tu rád a chtěl bych budoucím generacím zachoval jeho členitost, nezávislost a originalitu.

Kalendář

Newsletter

Kontakty

Mgr. Tomáš Třetina
tel.: 606 735 207
e-mail: tomas@tomastretina.cz

Adresa senátorské kanceláře
Velká Michalská 197/2, 669 02 Znojmo

Asistenti

Pro volební obvod:
Jana Nahodilová
+420 607 550 571

Pro senátní agendu:
Eva Fellnerová
+420 736 541 047
fellnerovae@senat.cz