Pohrozit ministrovi peklem ? v přímém přenosu České televize ?, na to člověk musí mít tu správnou náladu. Já ji měl, protože cenu veřejnosti člověk nepřibírá každý den. ?
Slíbil jsem, že k tomu napíšu ✏️ pár slov.
Tak především, takhle cena putuje na rovnou na zámek ?, protože to je cena veřejnosti, tak ji má každý vidět, prach mi v kanceláři padá na jiné věci. Pokud si ji chcete prohlédnout, stavte se od příštího týdne a můžete to spojit s výšlapem i na věž.
Pro mě osobně je důležité, že Vy, právě Vy jste svými hlasy ? dostali tenhle projekt „na bednu“. Za celý Moravský Krumlov srdečné díky.
Zámek je pro nás důvodem k hrdosti, ale taky velká starost. O to cennější včerejší “památkářský oskar” pro nás všechny je. Abychom si uvědomili, co jsme zachránili, co nám nespadlo na hlavu a co jsme vrátili k životu. Je to ocenění všech, kteří se na tom podíleli a veřejnost to, díky Bohu, vnímá. ?
Celý záznam předávání cen najdete v iVysílání České televize: https://www.ceskatelevize.cz/…/15173097753…/22354215058/ Tady ⬇️ se můžete kouknout, jak nám ministři slibují, že přijedou na zámek a nejen oni, ale i všichni diváci ví, že potřebujeme dodělat západní křídlo. ?